Hakkımızda

23 yılı aşkın üretim  tecrübesi ile cilt bakım ve güneş kozmetiği ürünleri sektöründe hizmet veren firmamız kaliteyi ön planda tutarak, tüketicilerine her zaman güvenilir ürünler sunmayı hedeflemiştir.

Hızla büyüyen ürün çeşidimiz ile kozmetik ürünleri üretimi konusunda uzman olan firmamız; Loheac Markamızın Distribütorlüğünü yaptığı Cosmeta Şirketi ile yapılan ortak çalışmalar sonucu tüketiciye daha hızlı bir şekilde ulaşmayı hedeflemektedir.

Cosmeta Hakkında

Türkiye’ de daha önce yapılmamış “Satış baskısı olmayan, adil kazanç planına sahip, sadece ilk girenlerin değil emek veren herkesin kazandığı, ürünün gerçek değerinin üstünde fiyatlandırma yapılmadığı, alt-üst ilişkisinin olmadığı, kalite ve dürüstlükten ayrılmadan,   bağımsız temsilcileri şirket ortağı gibi benimseyen” satış modeli ile doğrudan satış sistemine fark yaratmak için kuruldu.

COSMETA WOP doğrudan satış sistemi ile satış ve pazarlama masraflarını bağımsız temsilcilere aktararak kaliteli, insan sağlığına zararsız cilt bakım ürünlerini tüketiciye ulaştırırken, COSMETA WOP üyesi kişilere para ve ayrıcalıklar kazandırıyor.